Společnost GoldStar reality je česká regionální realitní kancelář zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, vyplácením exekucí, výkupem bytů, rodinných domů a pozemků. Nepostradatelnou součástí je poskytování právního a finančního poradenství při realizaci obchodního případu. 

Realitní kancelář GoldStar reality působí na českém trhu od začátku r. 2013, má ve svém týmu makléře s mnohaletými zkušenostmi z oblasti reality i financování. V současné době si buduje své dobré jméno a renomé u klientů stejně tak i na realitním poli.

Hlavním a dlouhodobým cílem společnosti GoldStar reality je poskytování profesionálních, kvalitních a komplexních služeb a především spokojenost našich klientů, tak aby se na nás opět v budoucnu s důvěrou obrátili, případně doporučili naši kancelář. Kladné reference společnosti jsou pro nás prioritou, důkazem spokojenosti a poskytnutí služeb na vysoké úrovni, následně důležitým ukazatelem pro klienta při výběru správné realitní kanceláře.

Náš kolektiv je složený ze zkušených, pracovitých a zodpovědných lidí s obchodním nadáním v oblasti realit. Věnujeme svým klientům maximální pozornost a osobní přístup, tak abychom získali jejich důvěru.

Samozřejmostí je pro naše klienty bezplatně zajistit a vyřídit nejvýhodnější způsobu financování nového bydlení s nejnižší úrokovou sazbou, a to prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření.

Budeme rádi, pokud projevíte důvěru v naší společnosti a přijdete k nám prodat či pronajmout vaši nemovitost. Samozřejmostí je našim klientům odborně poradit v oblasti realit. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

GoldStar reality