GoldStar reality je převážně regionální realitní kancelář zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, dále pak výkupem bytů, rodinných domů a pozemků vč. vyplácení exekucí. Nepostradatelnou součástí služeb je zajištění právního a finančního poradenství během realizace obchodního případu.

Realitní kancelář GoldStar reality působí na realitním trhu již více než 5 let, má ve svém týmu makléře s dřívějšími mnohaletými zkušenostmi z oblasti realit i financování. V současné době si buduje své dobré jméno a renomé u klientů stejně tak i na realitním poli. Věnuje svým klientům maximální pozornost a osobní přístup, tak aby získala jejich důvěru.

Hlavním a dlouhodobým cílem je poskytování profesionálních, kvalitních a komplexních služeb a především spokojenost našich klientů, tak aby se na nás opět v budoucnu s důvěrou obrátili, případně doporučili naši kancelář. Kladné reference společnosti jsou pro nás prioritou, důkazem spokojenosti a poskytnutí služeb na vysoké úrovni, následně důležitým ukazatelem pro klienta při výběru správné realitní kanceláře.

Náš kolektiv je složený ze zkušených, pracovitých a zodpovědných lidí s obchodním nadáním v oblasti realit. Věnujeme svým klientům maximální pozornost a osobní přístup, tak abychom získali jejich důvěru a spokojenost.

Samozřejmostí je pro naše klienty bezplatně zajistit nejvýhodnější způsob financování nového bydlení s nejnižší úrokovou sazbou a všemi dalšími důležitými parametry hypotečního úvěru případně úvěru ze stavebního spoření. Pro klienty zajišťujeme ve spolupráci se společností Hyporefinol s.r.o. komplexní služby v oblasti financování nákupu nemovitostí či refinancování.

Budeme rádi, pokud projevíte důvěru v naší společnosti a přijdete k nám prodat či pronajmout vaši nemovitost. Samozřejmostí je našim klientům odborně poradit v oblasti realit. 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

GoldStar reality